Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij

Centrum Medyczne Medyk

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Dr Izabela Wierzbicka - ZNANY SPECJALISTA ZE SZCZECINA!

„Medycyna estetyczna, przeciwstarzeniową to moja ogromna pasja. Uwielbiam na przykład robic? zabiegi biorewitalizacji skóry szyi. Przez lata kobiety nauczyły sie dbać o swoje twarze, jednak szyje były zaniedbywane. Teraz to bardzo widoczne. Połączenie preparatu Neauvia Explosion z precyzją i delikatnosciącia chirurga naczyniowego - sprawia, że zabieg nie jest bolesny, nie zostawia śladów a skóra szyi wygląda kilka lat młodziej. Uwielbiam też odmładzać i podkreśać usta. Uważam, że wystarczy dodać im pełni, nawilżyć a będą wyraziste nawet bez szminki. Medycyna estetyczna to moja pasja a uśmiech pacjentki po zabiegu to sukces każdego dnia”.

ZOBACZ WIĘCEJ

Medycyna estetyczna

Dr Adam Rakowski

Specjalizacja lekarza rodzinnego jest specjalizacją interdyscyplinarną (łączy m.in. internę, dermatologię, pediatrię, chirurgię, onkologię, ginekologię) co dawało mi doskonałe podstawy, umiejętności teoretyczne i praktyczne do pracy lekarza w Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej. Nabyłem tam umiejętności do pracy i wiedzę posługiwania się, aplikacji i obsługi ponad piętnastu urządzeń laserowych (biostymulacyjnych, wysokoenergetycznych), systemów IPL, zastosowania i aplikacji wypełniaczy EASY-FILLER, diagnostyki i leczenia fotodynamicznego nowotworów, badań narządów z użyciem kamery termowizyjnej. Opracowałem tam i wprowadziłem wiele unikatowych metod zastosowania laserów, m.in. biostymulacyjnej metody leczenia choroby niedokrwiennej serca, stwardnienia rozsianego, androgenowego wypadania włosów, fotodynamicznej diagnostyki i leczenia nowotworów skóry.
 

ZOBACZ WIĘCEJ

Medycyna estetyczna

Dr n. med. Sybilla Brzozowska-Mańkowska

Lekarz medycyny estetycznej, specjalista medycyny ratunkowej, hiperbarii i medycyny nurkowej specjalizujący się w anestezjologii i intensywnej terapii.

Pasjonatka zdrowia i piękna ludzkiego ciała.

Jej profesjonalizm i doświadczenie poparte jest wieloma certyfikatami. Działa w oparciu o najnowocześniejsze metody przy użyciu najwyższej jakości preparatów z zakresu profesjonalnej medycyny estetycznej.

Do każdego klienta podchodzi indywidualnie wierząc,że każdy ma inne potrzeby i oczekiwania.

ZOBACZ WIĘCEJ

NALEPSZY ZESPÓŁ

LEKARZY I SPECJALISTÓW

do swojej dyspozycji posiadamy
świetnie wyposażone
gabinety i najlepszy sprzęt

NAJNOWSZEAKTUALNOŚCI

MEZOTERAPIA KOLAGENOWA W MEDYKU!!

Naturalna i całkowicie bezpieczna metoda w walce z bólami kręgosłupa!

 

Czytaj więcej

LASER WYSOKOENERGETYCZNY W MEDYKU!!

Nowa,  całkowicie bezpieczna i bezinwazyjna metoda do przeprowadzania zabiegów leczniczych!

 

Czytaj więcej

FALA UDERZENIOWA W MEDYKU!!

TERAPIA FALĄ UDERZENIOWĄ jest nieinwazyjnym nowoczesnym rozwiązaniem pozwalającym na leczenie przewlekłego bólu występującego w układzie mięśniowo-szkieletowym.

Czytaj więcej

ZOBACZ WSZYSTKIE