Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij

Centrum Medyczne Medyk

PORADNIE

Poradnia Chirurgiczna

Dr Beata Grodzicka - GABINET CHIRURGII

Studia medyczne ukończyła w 1987 r. na Akademii Medycznej w Poznaniu.W tym samym roku podjęła pracę na Oddziale Chirurgii ogólnej i Naczyniowej w Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie gdzie pracowała do 2002 r.

- 1991 r I st z Chirurgii Ogólnej
- 1995 r. II st z Chirurgii Ogólnej
- 2003 -2007 Kierownik Oddziału Chirurgii Szpital Powiatowy
   w Pyrzycach
- 2008-2012 Z-ca Kierownika Oddziału Chirurgii Nowy Szpital
   w Kostrzynie nad Odrą
- od 2012 prowadzi Pracownię Endoskopii w szpitalu w Kostrzynie gdzie oprócz badań diagnostycznych metodą
    klasycznej endoskopii jest wykonywana endoskopia kapsułkowa, wykonuje się także implantację balonów
    bariatrycznych w leczeniu otyłości

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Chirurgiczna

Dr Paweł Mizerny

Pacjenci, którymi się zajmuję mogą liczyć na indwyidualne podejście i fachowa opiekę. Swoja pracę staram się wykonywać zawsze rzetelnie i sumiennie. Pracuję korzystając z najnowocześniejszych metod przy użyciu najwyższej jakości preparatów z zakresu medycyny estetycznej.

Uśmiech Pacjenta po zabiegu to moje motto ! :-)

ZOBACZ WIĘCEJ

Medycyna pracy

Dr Bartłomiej Delijewski

W 2012 roku uzyskał tytuł specjalisty w zakresie onkologii klinicznej. Wiedzę poszerza biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach w kraju i za granicą. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej. Dodatkowo szczególną dziedzinę zainteresowań stanowi diagnostyka i leczenie chorób piersi. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie ultrasonografii gruczołu piersiowego oraz wykonywania biopsji cienkoigłowych piersi. 

ZOBACZ WIĘCEJ

Medycyna estetyczna

Dr Izabela Wierzbicka - ZNANY SPECJALISTA ZE SZCZECINA!

„Medycyna estetyczna, przeciwstarzeniową to moja ogromna pasja. Uwielbiam na przykład robic? zabiegi biorewitalizacji skóry szyi. Przez lata kobiety nauczyły sie dbać o swoje twarze, jednak szyje były zaniedbywane. Teraz to bardzo widoczne. Połączenie preparatu Neauvia Explosion z precyzją i delikatnosciącia chirurga naczyniowego - sprawia, że zabieg nie jest bolesny, nie zostawia śladów a skóra szyi wygląda kilka lat młodziej. Uwielbiam też odmładzać i podkreśać usta. Uważam, że wystarczy dodać im pełni, nawilżyć a będą wyraziste nawet bez szminki. Medycyna estetyczna to moja pasja a uśmiech pacjentki po zabiegu to sukces każdego dnia”.

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Ortopedyczna

Dr Marcin Kapturski

Przez wiele lat pracowałem jako specjalista Ortopedii na Oddziale Ortopedii i Traumatologii w Wojewódzkim Szpitalu w Gorzowie Wlkp. Obecnie pracuje jako Starszy Asystent w centrum Ortopedii - LORO - Lubuski Ośrodek Rehabilitacyjno-Ortopedyczny - w Świebodzinie Dodatkowo jestem konsultantem z zakresie urazów i ortopedii w sieci szpitali - Nowy Szpital w woj. lubuskim.

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Anestezjologiczna

Dr Agnieszka Świerzko

Jestem aboslwentką Pomorskiej Akademii Medycznej , którą ukończyłam w 2003 roku. W 2015 roku uzyskałam tytuł specjalisty anestezjologii i intensywnej terapii. Obecnie pracuję w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wielkopolskim. Zajmuję się leczeniem ból, zarówno o charakterze ostrym jak i przewlekłym.

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Ortopedyczna

Dr Jędrzej Przygodzki

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Obecnie posiadam tytuł specjalisty w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Na co dzień pracuję w Lubuskim Centrum Ortopedii w Świebodzinie gdzie przeprowadzam specjalistyczne zabiegi operacyjne. Zajmuję się profilaktyką oraz kompleksowym leczeniem zmian urazowych, chorób zwyrodnieniowych i zmian przeciążeniowych w obrębie stawów kończyn dolnych, górnych oraz kręgosłupa.

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Dermatologiczna

Dr Zofia Polakowska

W 2012 r. ukończyłam Gdański Uniwersytet Medyczny z wyróżnieniem, a następnie odbyłam staż podyplomowy w Szpitalu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Gdańsku. W 2014r. uzyskując jeden z najwyższych wyników Lekarskiego Egzaminu Państwowego rozpoczęłam specjalizację w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Urologiczna

Dr Jakub Kwapisz

Ukończyłem Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Rozpocząłem szkolenie specjalizacyjne w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej w Poznaniu, a następnie kontynuowałem i zakończyłem specjalizację na Oddziale Urologii w Wielospecjalistycznym Szpitalu SP ZOZ w Nowej Soli uzyskując tytuł specjalisty urologa FEBU (Fellow of European Board of Urology).

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Urologiczna

Dr Malinowski Marcin

Swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywał w Szpitalu Wojewódzkim we Wrocławiu A obecnie pracuje w Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp.
Członkostwo w towarzystwach naukowych:
- Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego, PTU, Członek European Association of Urology, EAU

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Dietetyczna

mgr Joanna Maćkowska

Dietetyka  to nie tylko zawód, to moja życiowa pasja. Wiem, że to co robię jest ważne nie tylko dla mnie ale przede wszystkim dla osób, którym pomagam. Dietetyka to porady żywieniowe, jak również planowanie posiłków. To całkowity wachlarz wyzwań, które wymagają stałej pracy z osobą szukającą mojego wsparcia.

 

ZOBACZ WIĘCEJ

Pracownia USG

Dr Krystian Szut

Specjalista Chorob Wewnetrzynych, Gastroenterolog Ukończył studia medyczne i otrzymał dyplom lekarza Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu w 2008 roku. Od 2009 roku pracuje w Oddziale Chorób Wewnętrznych, Nadciśnienia Tętniczego, Endokrynologii i Gastroenterologii w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp.

ZOBACZ WIĘCEJ

Fizjoterapia

mgr Krzysztof Rudomina

Zajmuję się fizjoterapią i terapią manualną od 2001 roku. Od tego czasu wykonałem około 25 tysięcy zabiegów manualnych w tym masażu,terapii cranio sacralnej, visceralnej i parietalnej.Jestem fizjoterapeutą Polskiego Komitety Olimpijskiego i Reprezentacji Polski seniorów w piłkę ręczną od 2005 roku.Każdego pacjenta traktuję indywidualnie i staram się dotrzeć do przyczyny problemu, a nie tylko eliminować objawy.

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Psychologiczna

mgr Joanna Godziejewska

Magister psychologii ze specjalnością kliniczną, absolwentka Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Poznaniu. Prowadzi terapię oraz konsultacje dla dorosłych, młodzieży i dzieci. W pracy klinicznej łączy nurty psychoterapeutyczne, aby dobrać trafną metodę terapeutyczną do konkretnego człowieka.

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Psychologiczna

mgr Danuta Bethke

Psycholog, psycholog rozwojowy, absolwent SWPS w Poznaniu. Specjalizuję się w wspieraniu rozwoju osobistego i zawodowego, a także w terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniach oraz terapii schematów. Praca moja odbywa się poprzez rozmowę, zadawanie odpowiednich pytań, na słuchaniu. Główną techniką którą stosuję jest terapia skoncentrowana na rozwiązaniach.

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Chirurgiczna

Dr Zbigniew Samulski

Jestem absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu . Przez wiele lat pracowałem w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Gorzowie Wielkopolskim na stanowisku starszego asystenta. Posiadam specjalizację II stopnia z Chirurgii Ogólnej oraz certyfikaty uprawniające do wykonywania endoskopii-gastroskopii i kolonoskopii. Wykonuję zabiegi z zakresu Medycyny Estetycznej stale poszerzając zakres zabiegów- wypełniacze HA, Botox, Nici PDO i haczykowe, lipoliza oraz wiele innych.

ZOBACZ WIĘCEJ

Fizjoterapia

mgr Paweł Maślikiewicz

Aboslwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gorzowie Wielkopolskim na kierunku fizjoterapia. Studia magisterskie ukończył w Poznaniu w Wyżej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu. Obecnie kształci się Polskiej Akademii Medycyny Osteopatycznej.

Ukończył również Medyczne Studium Zaowdowe w Gorzowie Wielkopolskim na kierunku masażysta.

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Psychiatryczna

Dr Izabela Ostrowska

Ukończyła Akademię Medyczną w Bydgoszczy. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała na oddziałach Szpitala Psychiatrycznego w Gorzowie Wielkopolskim, w poradni zdrowia psychicznego oraz na oddziałach klinicznych w Szczecinie oraz Poznaniu. Tytuł specjalisty psychiatry otrzymała w 2007 roku. Systematycznie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach,, warsztatach, szkoleniach, sympozjach w kraju i za granicą. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Szkoli się w Instytucie Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej w Szczecinie.

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Neurologiczna

Dr Narcyza Rainczuk

Ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie uzyskując tytuł lekarza w 2012 r. 
Obecnie pracuje na Oddziale Neurologii w Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp., przy którym prowadzi Pracownię Elektromiografii.

Posiada tytuł specjalisty neurologa, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego i Neurofizjologicznego. 

Ukończyła liczne kursy w zakresie elektromiografii m.in. w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim im. J. Strusia w Poznaniu oraz w Ośrodku Kształcenia Medycznego (kurs zatwierdzony przez Polskie Towarzystwo Neurofizjologiczne). 


 

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Ortopedyczna

Dr Patryk Kowalski

Na co dzień pracuje w Lubuskim Centrum Ortopedii w Świebodzinie, gdzie zajmuje się kompleksowym leczeniem pacjentów ze schorzeniami ortopedycznymi. 


Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Pracę zawodową rozpoczął stażem specjalizacyjnym z ortopedii. W 2018 roku uzyskał specjalizację w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. 

Głównym zainteresowaniem zawodowym Doktora Patryka Kowalskiego jest chirurgia ręki. Pierwotne leczenie zachowawcze i operacyjne urazów kończyny górnej, w tym złamania, uszkodzenia ścięgien i nerwów, chirurgia rekonstrukcyjna następstw urazów oraz chirurgia mało inwazyjna z wykorzystaniem artroskopii stawów. Wykonuje również operacje endoprotezoplastyki stawów.

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Psychologiczna

mgr Marta Popowczak

Psycholog, pedagog, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Swoją pracę zawodową rozpoczęła w 2010 roku. Jest psychologiem w szkole podstawowej, średniej oraz realizatorem programu profilaktycznego Szkoła dla Rodziców i Wychowawców.

W relacji z pacjentem/klientem jest życzliwa, nie ocenia, zawsze kieruję się zasadami Kodeksu Etyczno - Zawodowego Psychologa. Udziela wsparcia rodzicom, którzy mają trudności wychowawcze z dziećmi, osobom w kryzysie oraz tym, którzy chcą nabyć nowe umiejętności i wiedzę.

W swojej pracy łączy wiele metod terapeutycznych, cały czas zdobywa nowe umiejętności i kwalifikacje, które wykorzystuje w pracy z drugim człowiekiem. 

ZOBACZ WIĘCEJ

Medycyna estetyczna

Dr Adam Rakowski

Specjalizacja lekarza rodzinnego jest specjalizacją interdyscyplinarną (łączy m.in. internę, dermatologię, pediatrię, chirurgię, onkologię, ginekologię) co dawało mi doskonałe podstawy, umiejętności teoretyczne i praktyczne do pracy lekarza w Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej. Nabyłem tam umiejętności do pracy i wiedzę posługiwania się, aplikacji i obsługi ponad piętnastu urządzeń laserowych (biostymulacyjnych, wysokoenergetycznych), systemów IPL, zastosowania i aplikacji wypełniaczy EASY-FILLER, diagnostyki i leczenia fotodynamicznego nowotworów, badań narządów z użyciem kamery termowizyjnej. Opracowałem tam i wprowadziłem wiele unikatowych metod zastosowania laserów, m.in. biostymulacyjnej metody leczenia choroby niedokrwiennej serca, stwardnienia rozsianego, androgenowego wypadania włosów, fotodynamicznej diagnostyki i leczenia nowotworów skóry.
 

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Dietetyczna

mgr Magda Lendzion

Magda Lendzion - psychodietetyk i coach zdrowia. Pomaga pacjentom zdrowo i skutecznie schudnąć, zmienić na stałe nawyki żywieniowe i polubić zdrowy styl życia.

Absolwentka studiów podyplomowych w kierunku coaching, kurs o specjalności psychodietetyka - coaching dietetyczny, warsztat trener wellnes oraz certyfikat z suplementacji ukierunkowanej.

ZOBACZ WIĘCEJ

Medycyna estetyczna

Dr n. med. Sybilla Brzozowska-Mańkowska

Lekarz medycyny estetycznej, specjalista medycyny ratunkowej, hiperbarii i medycyny nurkowej specjalizujący się w anestezjologii i intensywnej terapii.

Pasjonatka zdrowia i piękna ludzkiego ciała.

Jej profesjonalizm i doświadczenie poparte jest wieloma certyfikatami. Działa w oparciu o najnowocześniejsze metody przy użyciu najwyższej jakości preparatów z zakresu profesjonalnej medycyny estetycznej.

Do każdego klienta podchodzi indywidualnie wierząc,że każdy ma inne potrzeby i oczekiwania.

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Kardiologiczna

Dr Jakub Kieża

Dr Jakub Kieża - kardiolog

Dr Jakub Kieża studia medyczne ukończył w 2012 r. na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.

Od 2013 pracuje na oddziale Kardiologii w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wielkopolskim.

Ukończył liczne kursy z zakresu kardiologii zachowawczej oraz elektrostymulacji serca implantacji stymulatorów i Kardiowerterów-defibrylatorów, ablacji zaburzeń rytmu serca metodą klasyczną, z wykorzystaniem technik 3D oraz krioablacji .

 

ZOBACZ WIĘCEJ

NALEPSZY ZESPÓŁ

LEKARZY I SPECJALISTÓW

do swojej dyspozycji posiadamy
świetnie wyposażone
gabinety i najlepszy sprzęt

NAJNOWSZEAKTUALNOŚCI

MEZOTERAPIA KOLAGENOWA W MEDYKU!!

Naturalna i całkowicie bezpieczna metoda w walce z bólami kręgosłupa!

 

Czytaj więcej

LASER WYSOKOENERGETYCZNY W MEDYKU!!

Nowa,  całkowicie bezpieczna i bezinwazyjna metoda do przeprowadzania zabiegów leczniczych!

 

Czytaj więcej

FALA UDERZENIOWA W MEDYKU!!

TERAPIA FALĄ UDERZENIOWĄ jest nieinwazyjnym nowoczesnym rozwiązaniem pozwalającym na leczenie przewlekłego bólu występującego w układzie mięśniowo-szkieletowym.

Czytaj więcej

ZOBACZ WSZYSTKIE