Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij

Centrum Medyczne Medyk

PORADNIE

Poradnia enokrynologiczna

lek. med. Tomasz Kowalik

Absolwent Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy
Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.


Dyplom specjalisty chorób wewnętrznych uzyskał w 2017 roku, a specjalisty w
dziedzinie endokrynologii w 2020 roku.
Członek Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego oraz Towarzystwa
Internistów Polskich.


Odbył wiele szkoleń i uczestniczył w licznych kursach. Stale podnosi swoje
kwalifikacje w oparciu o aktualną literaturę oraz poprzez udział w zjazdach i
konferencjach naukowych dotyczących chorób endokrynologicznych i
diabetologicznych.

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Psychiatryczna

lek.med Agnieszka Czerniec

Absolwentka Akademii Medycznej w Bydgoszczy. 

Tytuł specjalisty w zakresie psychiatrii otrzymała w 2014 r. 

Szkolenie specjalizacyjne odbywała na oddziałach szpitala psychiatrycznego w Gorzowie Wlkp. i Międzyrzeczu, oraz w Klinice Psychiatrii w Poznaniu. 

Od wielu lat lat pracuje w poradni zdrowia psychicznego. 

Ustawicznie szkoli się uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.

ZOBACZ WIĘCEJ

Medycyna estetyczna

lek.med. Joanna Sługocka

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Swoją przygodę ze światem medycyny estetycznej i anty-aging rozpoczęła w 2014 r. uczestnicząc w licznych szkoleniach prowadzonych przez wybitnych lekarzy z całego świata.

W gabinecie wykorzystuje autorskie techniki z użyciem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego, tak aby efekt był jak najbardziej naturalny i zadowolił nawet najbardziej wymagających pacjentów.

Pracuje wyłącznie na preparatach najwyższej jakości, dające gwarancję najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Diabetologiczna, Poradnia Internistyczna

dr n. med.Agnieszka Niemiec

Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu.

Szkolenie specjalizacyjne w zakresie chorób wewnętrznych oraz diabetologii odbywała w Szczecinie.         

Do 2019 pracowała w Klinice Diabetologii i Chorób Wewnętrznych w Szczecinie-Policach, wówczas uzyskała tytuł specjalisty w zakresie diabetologii oraz stopień doktora nauk medycznych. Rozprawa doktorska dotyczyła badania związku cech osobowości z wyrównaniem metabolicznym i użytkowaniem funkcji osobistych pomp insulinowych u dorosłych pacjentów z typem 1 cukrzycy.

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Chirurgiczna, Medycyna estetyczna

lek.med. Zbigniew Samulski

Jestem absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu . Przez wiele lat pracowałem w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Gorzowie Wielkopolskim na stanowisku starszego asystenta. Posiadam specjalizację II stopnia z Chirurgii Ogólnej oraz certyfikaty uprawniające do wykonywania endoskopii-gastroskopii i kolonoskopii. Wykonuję zabiegi z zakresu Medycyny Estetycznej stale poszerzając zakres zabiegów- wypełniacze HA, Botox, Nici PDO i haczykowe, lipoliza oraz wiele innych.

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Dermatologiczna

lek.med. Zofia Polakowska

W 2012 r. ukończyłam Gdański Uniwersytet Medyczny z wyróżnieniem, a następnie odbyłam staż podyplomowy w Szpitalu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Gdańsku. W 2014r. uzyskując jeden z najwyższych wyników Lekarskiego Egzaminu Państwowego rozpoczęłam specjalizację w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Dermatologiczna

lek.med. Joanna Wiśniewska

Jest absolwentką  Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej  w Szczecinie, który
ukończyła z wyróżnieniem w 2007 roku. 

Staż specjalizacyjny w Klinice Chorób Skórnychi Wenerycznych PUM odbyła w latach 2009-2015 w trakcie którego prowadziła zajęcia dydaktyczne ze studentami Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.    Jest autorem i współautorem publikacji oraz prac badawczych, które prezentowane były  podczas zjazdów i konferencji naukowych. 

Tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii uzyskała z wyróżnieniem w 2016 r.

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Chirurgiczna

lek.med. Beata Grodzicka - GABINET CHIRURGII

Studia medyczne ukończyła w 1987 r. na Akademii Medycznej w Poznaniu.W tym samym roku podjęła pracę na Oddziale Chirurgii ogólnej i Naczyniowej w Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie gdzie pracowała do 2002 r.

  •  1991 r I st z Chirurgii Ogólnej
  • 1995 r. II st z Chirurgii Ogólnej
  • 2003 -2007 Kierownik Oddziału Chirurgii Szpital Powiatowy   w Pyrzycach
  • 2008-2012 Z-ca Kierownika Oddziału Chirurgii Nowy Szpital   w Kostrzynie nad Odrą
  • od 2012 prowadzi Pracownię Endoskopii w szpitalu w Kostrzynie gdzie oprócz badań diagnostycznych metodą klasycznej endoskopii jest wykonywana endoskopia kapsułkowa, wykonuje się także implantację  balonów bariatrycznych w leczeniu otyłości
ZOBACZ WIĘCEJ

Pracownia USG, Poradnia Internistyczna

lek.med. Krystian Szut

Specjalista Chorob Wewnetrzynych, Gastroenterolog Ukończył studia medyczne i otrzymał dyplom lekarza Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu w 2008 roku. Od 2009 roku pracuje w Oddziale Chorób Wewnętrznych, Nadciśnienia Tętniczego, Endokrynologii i Gastroenterologii w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp.

ZOBACZ WIĘCEJ

Pracownia USG

lek.med. Anna Ungier

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Poznaniu uzyskując tytuł lekarza w 2014 r.

Od 2015 r. pracuje w Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp.

Swoją wiedzę i umiejętności rozwija biorąc udział w szkoleniach, sympozjach i warsztatach. Szczególnym zainteresowaniem Pani Doktor jest diagnostyka chorób piersi.

Jest członkiem Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego.

ZOBACZ WIĘCEJ

Pracownia USG, Poradnia Onkologiczna

lek.med. Bartłomiej Delijewski

W 2012 roku uzyskał tytuł specjalisty w zakresie onkologii klinicznej. Wiedzę poszerza biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach w kraju i za granicą. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej. Dodatkowo szczególną dziedzinę zainteresowań stanowi diagnostyka i leczenie chorób piersi. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie ultrasonografii gruczołu piersiowego oraz wykonywania biopsji cienkoigłowych piersi. 

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Neurochirurgiczna

lek.med. Paweł Surdacki

Ukończył studia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w 2010r.
Od roku 2011 pracuje i doskonali swoje umiejętności w Oddziale Neurochirurgii i Neurotraumatologii w Gorzowie Wlkp.

Ukończył liczne kursy w zakresie chorób zwyrodnieniowych kręgosłupa, chorób naczyniowych i onkologicznych Ośrodkowego Układu Nerwowego, urazów głowy i kręgosłupa, a także leczenia bólu.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa.

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Ortopedyczna

lek.med. Marcin Kapturski

Przez wiele lat pracowałem jako specjalista Ortopedii na Oddziale Ortopedii i Traumatologii w Wojewódzkim Szpitalu w Gorzowie Wlkp. Obecnie pracuje jako Starszy Asystent w centrum Ortopedii - LORO - Lubuski Ośrodek Rehabilitacyjno-Ortopedyczny - w Świebodzinie Dodatkowo jestem konsultantem z zakresie urazów i ortopedii w sieci szpitali - Nowy Szpital w woj. lubuskim.

ZOBACZ WIĘCEJ

Akupunktura, Poradnia Anestezjologiczna

lek.med. Agnieszka Świerzko

Jestem aboslwentką Pomorskiej Akademii Medycznej , którą ukończyłam w 2003 roku. W 2015 roku uzyskałam tytuł specjalisty anestezjologii i intensywnej terapii. Obecnie pracuję w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wielkopolskim. Zajmuję się leczeniem ból, zarówno o charakterze ostrym jak i przewlekłym.

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Ortopedyczna

lek.med. Jędrzej Przygodzki

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Obecnie posiadam tytuł specjalisty w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Na co dzień pracuję w Lubuskim Centrum Ortopedii w Świebodzinie gdzie przeprowadzam specjalistyczne zabiegi operacyjne. Zajmuję się profilaktyką oraz kompleksowym leczeniem zmian urazowych, chorób zwyrodnieniowych i zmian przeciążeniowych w obrębie stawów kończyn dolnych, górnych oraz kręgosłupa.

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Urologiczna

lek.med. Jakub Kwapisz

Ukończyłem Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Rozpocząłem szkolenie specjalizacyjne w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej w Poznaniu, a następnie kontynuowałem i zakończyłem specjalizację na Oddziale Urologii w Wielospecjalistycznym Szpitalu SP ZOZ w Nowej Soli uzyskując tytuł specjalisty urologa FEBU (Fellow of European Board of Urology).

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Urologiczna

lek.med. Malinowski Marcin

Swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywał w Szpitalu Wojewódzkim we Wrocławiu A obecnie pracuje w Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp.
Członkostwo w towarzystwach naukowych:
- Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego, PTU, Członek European Association of Urology, EAU

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Dietetyczna

mgr Joanna Maćkowska

Dietetyka  to nie tylko zawód, to moja życiowa pasja. Wiem, że to co robię jest ważne nie tylko dla mnie ale przede wszystkim dla osób, którym pomagam. Dietetyka to porady żywieniowe, jak również planowanie posiłków. To całkowity wachlarz wyzwań, które wymagają stałej pracy z osobą szukającą mojego wsparcia.

 

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Psychologiczna

mgr Joanna Godziejewska

Magister psychologii ze specjalnością kliniczną, absolwentka Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Poznaniu. Prowadzi terapię oraz konsultacje dla dorosłych, młodzieży i dzieci. W pracy klinicznej łączy nurty psychoterapeutyczne, aby dobrać trafną metodę terapeutyczną do konkretnego człowieka.

ZOBACZ WIĘCEJ

Fizjoterapia, Osteopatia

mgr Paweł Maślikiewicz

Aboslwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gorzowie Wielkopolskim na kierunku fizjoterapia. Studia magisterskie ukończył w Poznaniu w Wyżej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu. Obecnie kształci się Polskiej Akademii Medycyny Osteopatycznej.

Ukończył również Medyczne Studium Zaowdowe w Gorzowie Wielkopolskim na kierunku masażysta.

ZOBACZ WIĘCEJ

Fizjoterapia, Osteopatia

mgr Łukasz Wawrzyniak

FIZJOTERAPIA HOLISTYCZNA! 

Aboslwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gorzowie Wlkp.

Pracuje w koncepcji Terapii Manualnej Holistycznej Dr Andrzeja Rakowskiego

Co to jest terapia holistyczna?

Terapia Manualna Holistyczna pozwala spojrzeć na człowieka całościowo. Podczas wizyty skupia się nie tylko na aktualnych dolegliwościach ale również na przyczynie powstania schorzenia. Razem z pacjentem dochodzi się do źródła jego bólu poprzez spojrzenie interdyscyplinarne łącząc wiedzę z zakresu fizjoterapii, psychosomatyki oraz dietetyki. Dodatkowo na każdym spotkaniu dobiera się indywidualnie do pacjenta ćwiczenia, które stanowią podstawę w skutecznym i trwałym uwolnieniu od bólu.

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Psychiatryczna

lek.med. Izabela Ostrowska

Ukończyła Akademię Medyczną w Bydgoszczy. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała na oddziałach Szpitala Psychiatrycznego w Gorzowie Wielkopolskim, w poradni zdrowia psychicznego oraz na oddziałach klinicznych w Szczecinie oraz Poznaniu. Tytuł specjalisty psychiatry otrzymała w 2007 roku. Systematycznie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach,, warsztatach, szkoleniach, sympozjach w kraju i za granicą. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Szkoli się w Instytucie Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej w Szczecinie.

ZOBACZ WIĘCEJ

Pracownia EMG, Poradnia Neurologiczna

lek.med. Narcyza Kieża

Ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie uzyskując tytuł lekarza w 2012 r. 
Obecnie pracuje na Oddziale Neurologii w Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp., przy którym prowadzi Pracownię Elektromiografii.

Posiada tytuł specjalisty neurologa, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego i Neurofizjologicznego. 

Ukończyła liczne kursy w zakresie elektromiografii m.in. w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim im. J. Strusia w Poznaniu oraz w Ośrodku Kształcenia Medycznego (kurs zatwierdzony przez Polskie Towarzystwo Neurofizjologiczne). 


 

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Ortopedyczna

lek.med.Patryk Kowalski

Na co dzień pracuje w Lubuskim Centrum Ortopedii w Świebodzinie, gdzie zajmuje się kompleksowym leczeniem pacjentów ze schorzeniami ortopedycznymi. 


Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Pracę zawodową rozpoczął stażem specjalizacyjnym z ortopedii. W 2018 roku uzyskał specjalizację w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. 

Głównym zainteresowaniem zawodowym Doktora Patryka Kowalskiego jest chirurgia ręki. Pierwotne leczenie zachowawcze i operacyjne urazów kończyny górnej, w tym złamania, uszkodzenia ścięgien i nerwów, chirurgia rekonstrukcyjna następstw urazów oraz chirurgia mało inwazyjna z wykorzystaniem artroskopii stawów. Wykonuje również operacje endoprotezoplastyki stawów.

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Psychologiczna

mgr Marta Popowczak

Psycholog, terapeuta, pedagog, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. 
 
Swoją pracę zawodową rozpoczęłam w 2010 roku. Jestem psychologiem w szkole podstawowej oraz certyfikowanym realizatorem programu Szkoła dla Rodziców i Wychowawców. 
 
W relacji z pacjentem/klientem jestem życzliwa, nie oceniam, zawsze kieruję się zasadami Kodeksu Etyczno - Zawodowego Psychologa. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Dietetyczna

mgr Magda Lendzion

Magda Lendzion - psychodietetyk i coach zdrowia. Pomaga pacjentom zdrowo i skutecznie schudnąć, zmienić na stałe nawyki żywieniowe i polubić zdrowy styl życia.

Absolwentka studiów podyplomowych w kierunku coaching, kurs o specjalności psychodietetyka - coaching dietetyczny, warsztat trener wellnes oraz certyfikat z suplementacji ukierunkowanej.

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Kardiologiczna

lek.med. Jakub Kieża

Dr Jakub Kieża - kardiolog

Dr Jakub Kieża studia medyczne ukończył w 2012 r. na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.

Od 2013 pracuje na oddziale Kardiologii w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wielkopolskim.

Ukończył liczne kursy z zakresu kardiologii zachowawczej oraz elektrostymulacji serca implantacji stymulatorów i Kardiowerterów-defibrylatorów, ablacji zaburzeń rytmu serca metodą klasyczną, z wykorzystaniem technik 3D oraz krioablacji .

 

ZOBACZ WIĘCEJ

NALEPSZY ZESPÓŁ

LEKARZY I SPECJALISTÓW

do swojej dyspozycji posiadamy
świetnie wyposażone
gabinety i najlepszy sprzęt

NAJNOWSZEAKTUALNOŚCI

BADANIE EMG - ELEKTROMIOGRAFIA W MEDYKU!

Badanie EMG (elektromiografia) to metoda pozwalająca na ocenę funkcji mięśni. Okazuje się przydatna w diagnozowaniu wielu chorób o podłożu neurologicznym. Dzięki niej dowiemy się, w jakim miejscu zlokalizowane są patologie oraz sprawdzimy, jaki mają charakter. 

Czytaj więcej

MEZOTERAPIA KOLAGENOWA W MEDYKU!!

Naturalna i całkowicie bezpieczna metoda w walce z bólami kręgosłupa!

 

Czytaj więcej

FALA UDERZENIOWA W MEDYKU!!

TERAPIA FALĄ UDERZENIOWĄ jest nieinwazyjnym nowoczesnym rozwiązaniem pozwalającym na leczenie przewlekłego bólu występującego w układzie mięśniowo-szkieletowym.

Czytaj więcej

ZOBACZ WSZYSTKIE