Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij

Centrum Medyczne Medyk

PRACOWNIA USG

Pracownia USG

lek. med. Konstantinos Dzokas

ZOBACZ WIĘCEJ

Pracownia USG

lek.med. Bartosz Rakoczy

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, obecnie pracuje jako lekarz radiolog w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Interwencyjnej w Gorzowie Wielkopolskim.
Doświadczenie kliniczne zdobywał m.in w ośrodkach takich jak: Szpital MSWiA w Krakowie, Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie w Krakowie oraz w Highgate Hospital w Londynie.
Członek Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii oraz Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego.
ZOBACZ WIĘCEJ

Pracownia USG

lek.med. Iwona Kalmus- Chromińska

Jako lekarz rodzinny kompleksowo opiekuje się pacjentami w pełnym przekroju wiekowym – od noworodków do osób w podeszłym wieku, w oparciu o aktualne standardy medyczne.
Kilkunastoletnie doświadczenie, samodzielność, empatia i podejmowanie decyzji terapeutycznych umożliwia Pani Doktor prowadzenie diagnostyki i leczenia większości chorób nie wymagających wysokospecjalistycznej wiedzy.
ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia gastrologiczna, Pracownia USG

lek.med. Krystian Szut

Specjalista Chorob Wewnetrzynych, Gastroenterolog Ukończył studia medyczne i otrzymał dyplom lekarza Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu w 2008 roku. Od 2009 roku pracuje w Oddziale Chorób Wewnętrznych, Nadciśnienia Tętniczego, Endokrynologii i Gastroenterologii w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp.

ZOBACZ WIĘCEJ

Pracownia USG

lek.med. Anna Ungier

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Poznaniu uzyskując tytuł lekarza w 2014 r.

Od 2015 r. pracuje w Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp.

Swoją wiedzę i umiejętności rozwija biorąc udział w szkoleniach, sympozjach i warsztatach. Szczególnym zainteresowaniem Pani Doktor jest diagnostyka chorób piersi.

Jest członkiem Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego.

ZOBACZ WIĘCEJ

Pracownia USG, Poradnia Onkologiczna

lek.med. Bartłomiej Delijewski

W 2012 roku uzyskał tytuł specjalisty w zakresie onkologii klinicznej. Wiedzę poszerza biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach w kraju i za granicą. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej. Dodatkowo szczególną dziedzinę zainteresowań stanowi diagnostyka i leczenie chorób piersi. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie ultrasonografii gruczołu piersiowego oraz wykonywania biopsji cienkoigłowych piersi. 

ZOBACZ WIĘCEJ

NAJLEPSZY ZESPÓŁ

LEKARZY I SPECJALISTÓW

do swojej dyspozycji posiadamy
świetnie wyposażone
gabinety i najlepszy sprzęt

NAJNOWSZEAKTUALNOŚCI

BADANIE EMG - ELEKTROMIOGRAFIA W MEDYKU!

Badanie EMG (elektromiografia) to metoda pozwalająca na ocenę funkcji mięśni. Okazuje się przydatna w diagnozowaniu wielu chorób o podłożu neurologicznym. Dzięki niej dowiemy się, w jakim miejscu zlokalizowane są patologie oraz sprawdzimy, jaki mają charakter. 

Czytaj więcej

MEZOTERAPIA KOLAGENOWA W MEDYKU!!

Naturalna i całkowicie bezpieczna metoda w walce z bólami kręgosłupa!

 

Czytaj więcej

FALA UDERZENIOWA W MEDYKU!!

TERAPIA FALĄ UDERZENIOWĄ jest nieinwazyjnym nowoczesnym rozwiązaniem pozwalającym na leczenie przewlekłego bólu występującego w układzie mięśniowo-szkieletowym.

Czytaj więcej

ZOBACZ WSZYSTKIE