Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij

Centrum Medyczne Medyk

Poradnia diabetologiczna

Poradnia Diabetologiczna, Poradnia Internistyczna

dr n. med. Agnieszka Niemiec

Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu.

Szkolenie specjalizacyjne w zakresie chorób wewnętrznych oraz diabetologii odbywała w Szczecinie.         

Do 2019 pracowała w Klinice Diabetologii i Chorób Wewnętrznych w Szczecinie-Policach, wówczas uzyskała tytuł specjalisty w zakresie diabetologii oraz stopień doktora nauk medycznych. Rozprawa doktorska dotyczyła badania związku cech osobowości z wyrównaniem metabolicznym i użytkowaniem funkcji osobistych pomp insulinowych u dorosłych pacjentów z typem 1 cukrzycy.

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Diabetologiczna, Poradnia Internistyczna

dr n.med. Justyna Syrenicz

Jestem specjalistą chorób wewnętrznych, od 6lat pracuje w Klinice Diabetologii Specjalistycznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Szczecinie, zakończyłam szkolenie specjalizacyjne w zakresie diabetologii.
Obecnie przygotowuje się do egzaminu specjalizacyjnego w tej dziedzinie. Od 4lat przyjmuje również w Przyklinicznej Poradni Diabetologicznej oraz w Poradni Stopy Cukrzycowej w Policach. W moim kręgu zainteresowań znajduje się również zagadnienie leczenie otyłości i jej powikłań oaz promocja zdrowego stylu życia i regularnej aktywności fizycznej.

ZOBACZ WIĘCEJ

NAJLEPSZY ZESPÓŁ

LEKARZY I SPECJALISTÓW

do swojej dyspozycji posiadamy
świetnie wyposażone
gabinety i najlepszy sprzęt

NAJNOWSZEAKTUALNOŚCI

BADANIE EMG - ELEKTROMIOGRAFIA W MEDYKU!

Badanie EMG (elektromiografia) to metoda pozwalająca na ocenę funkcji mięśni. Okazuje się przydatna w diagnozowaniu wielu chorób o podłożu neurologicznym. Dzięki niej dowiemy się, w jakim miejscu zlokalizowane są patologie oraz sprawdzimy, jaki mają charakter. 

Czytaj więcej

MEZOTERAPIA KOLAGENOWA W MEDYKU!!

Naturalna i całkowicie bezpieczna metoda w walce z bólami kręgosłupa!

 

Czytaj więcej

FALA UDERZENIOWA W MEDYKU!!

TERAPIA FALĄ UDERZENIOWĄ jest nieinwazyjnym nowoczesnym rozwiązaniem pozwalającym na leczenie przewlekłego bólu występującego w układzie mięśniowo-szkieletowym.

Czytaj więcej

ZOBACZ WSZYSTKIE