Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij

Centrum Medyczne Medyk

Poradnia Ginekologiczna

prof. dr hab.n.med. Marek Bulsa

Od 1.01.2017 pracuje w Klinice Położnictwa i Ginekologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.
Od 15.05.2018 pracuje w Klinice Położnictwa i Ginekologii Państwowego Szpitala Klinicznego nr 2 w Szczecinie (PUM) przy ul. Powstańców Wielkopolskich 72.

Jest absolwentem Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Dyplom lekarza uzyskał w 1982r. Pracowałem w Szczecinie 1982-1984 w Klinice Położnictwa PAM, 1984-1987 w Oddziale Położniczo-Ginekologicznym w Specjalistycznym Onkologicznym Zespole Opieki Zdrowotnej, 1987-2002 w Klinice Ginekologii Operacyjnej i Onkologicznej Dorosłych i Dziewcząt PAM, 2002-2005 w Regionalnym Szpitalu Onkologicznym, a w 2005-2010 w Szpitalu Jana Pawła II w Gryfinie.

Od 2010 do dzisiaj pełni obowiązki ordynatora w Szpitalnym Centrum Medycznym w Goleniowie. Stopień doktora medycyny uzyskał w 1992 roku, doktora habilitowanego w 2003 roku, a tytuł profesora nadzwyczajnego US w 2008 roku.

Specjalizuje się w leczeniu chorób z zakresu położnictwa i ginekologii oraz onkologii, a także leczeniem mięśniaków macicy metodą embolizacji tętnic macicznych.


Leczone choroby:

CENNIK

NAJLEPSZY ZESPÓŁ

LEKARZY I SPECJALISTÓW

do swojej dyspozycji posiadamy
świetnie wyposażone
gabinety i najlepszy sprzęt

NAJNOWSZEAKTUALNOŚCI

BADANIE EMG - ELEKTROMIOGRAFIA W MEDYKU!

Badanie EMG (elektromiografia) to metoda pozwalająca na ocenę funkcji mięśni. Okazuje się przydatna w diagnozowaniu wielu chorób o podłożu neurologicznym. Dzięki niej dowiemy się, w jakim miejscu zlokalizowane są patologie oraz sprawdzimy, jaki mają charakter. 

Czytaj więcej

MEZOTERAPIA KOLAGENOWA W MEDYKU!!

Naturalna i całkowicie bezpieczna metoda w walce z bólami kręgosłupa!

 

Czytaj więcej

FALA UDERZENIOWA W MEDYKU!!

TERAPIA FALĄ UDERZENIOWĄ jest nieinwazyjnym nowoczesnym rozwiązaniem pozwalającym na leczenie przewlekłego bólu występującego w układzie mięśniowo-szkieletowym.

Czytaj więcej

ZOBACZ WSZYSTKIE