Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij

Centrum Medyczne Medyk

Poradnia gastrologiczna, Pracownia USG

lek.med. Krystian Szut

Ukończył studia medyczne i otrzymał dyplom lekarza Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu w 2008 roku.

Od 2009 roku pracuje w Oddziale Chorób Wewnętrznych, Nadciśnienia Tętniczego, Endokrynologii i Gastroenterologii w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. Od 2010 roku wykonuje badania USG: jamy brzusznej, serca (echo), doppler, tarczyca.

Ukończył liczne kursy podstawowe i doskonalące z zakresu ultrasonografii, echokardiografii i ultrasonografii kontrastowej. W 2014 roku w Amsterdamie uzyskał certyfikat umiejętność z zakresu echokardiografii (tzw. echo serca), wystawiony przez Europejskie Towarzystwo Kardiologiczne. W 2015 roku uzyskał tytuł specjalisty z zakresu chorób wewnętrznych z końcową oceną ponad dobry.

W 2016 roku rozpoczął specjalizację z zakresu gastroenterologii. W 2018 roku uzyskał tytuł specjalisty z zakresu gastroenterologii. Członek i skarbnik oddziału Gorzowskiego Towarzystwa Internistów Polskich.

 

Zajmuje się:

  • bóle brzucha
  • zgaga
  • nadciśnienie
  • cukrzyca

 


CENNIK

USG jamy brzusznej 250 zł
USG tarczycy 200 zł
USG ślinianek 200 zł
USG doppler 250 zł
Konsultacje gastrologiczne+ USG j.brzusznej 300 zł

NAJLEPSZY ZESPÓŁ

LEKARZY I SPECJALISTÓW

do swojej dyspozycji posiadamy
świetnie wyposażone
gabinety i najlepszy sprzęt

NAJNOWSZEAKTUALNOŚCI

BADANIE EMG - ELEKTROMIOGRAFIA W MEDYKU!

Badanie EMG (elektromiografia) to metoda pozwalająca na ocenę funkcji mięśni. Okazuje się przydatna w diagnozowaniu wielu chorób o podłożu neurologicznym. Dzięki niej dowiemy się, w jakim miejscu zlokalizowane są patologie oraz sprawdzimy, jaki mają charakter. 

Czytaj więcej

MEZOTERAPIA KOLAGENOWA W MEDYKU!!

Naturalna i całkowicie bezpieczna metoda w walce z bólami kręgosłupa!

 

Czytaj więcej

FALA UDERZENIOWA W MEDYKU!!

TERAPIA FALĄ UDERZENIOWĄ jest nieinwazyjnym nowoczesnym rozwiązaniem pozwalającym na leczenie przewlekłego bólu występującego w układzie mięśniowo-szkieletowym.

Czytaj więcej

ZOBACZ WSZYSTKIE