Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij

Centrum Medyczne Medyk

Pracownia USG

lek. med. Konstantinos Dzokas

Nazywam się Konstantinos Dzokas, ukończyłem Śląski Uniwersytet Medyczny w 2020. Jestem lekarzem radiologiem w trakcie szkolenia specjalizacyjnego, które odbywam w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Interwencyjnej w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Interwencyjnej w Gorzowie Wielkopolskim. Ponadto posiadam doświadczenie w pracy jako lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej, które umożliwia mi łączenie klinicznego podejścia do problemu pacjenta, z obrazami, które uzyskujemy podczas badania USG.
Każdą wizytę rozpoczynam wywiadem z pacjentem, staram się interpretować na bieżąco badanie, ocenić czy ewentualne zmiany są nieistotne klinicznie lub wymagające obserwacji w USG, a jeśli wymagają poszerzenia diagnostyki w badaniu tomografii komputerowej czy rezonansu magnetycznego, to takie zalecenia przekazuję.
Posiadam Certyfikat umiejętności w zakresie diagnostyki ogólnej USG Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego potwierdzony egzaminem oraz odbytym stażem z USG.


CENNIK

USG Doppler (żyły lub tętnice) obu kończyn dolnych  250 zł
USG jamy brzusznej 200 zł
USG jąder 200 zł
USG tarczycy 200 zł
USG tętnic szyjnych 250 zł
USG węzłów chłonnych szyjnych 200 zł

NAJLEPSZY ZESPÓŁ

LEKARZY I SPECJALISTÓW

do swojej dyspozycji posiadamy
świetnie wyposażone
gabinety i najlepszy sprzęt

NAJNOWSZEAKTUALNOŚCI

BADANIE EMG - ELEKTROMIOGRAFIA W MEDYKU!

Badanie EMG (elektromiografia) to metoda pozwalająca na ocenę funkcji mięśni. Okazuje się przydatna w diagnozowaniu wielu chorób o podłożu neurologicznym. Dzięki niej dowiemy się, w jakim miejscu zlokalizowane są patologie oraz sprawdzimy, jaki mają charakter. 

Czytaj więcej

MEZOTERAPIA KOLAGENOWA W MEDYKU!!

Naturalna i całkowicie bezpieczna metoda w walce z bólami kręgosłupa!

 

Czytaj więcej

FALA UDERZENIOWA W MEDYKU!!

TERAPIA FALĄ UDERZENIOWĄ jest nieinwazyjnym nowoczesnym rozwiązaniem pozwalającym na leczenie przewlekłego bólu występującego w układzie mięśniowo-szkieletowym.

Czytaj więcej

ZOBACZ WSZYSTKIE