Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij

Centrum Medyczne Medyk

Poradnia Dietetyczna

mgr Joanna Maćkowska

Dietetyka  to nie tylko zawód, to moja życiowa pasja. Wiem, że to co robię jest ważne nie tylko dla mnie ale przede wszystkim dla osób, którym pomagam. Dietetyka to porady żywieniowe, jak również planowanie posiłków. To całkowity wachlarz wyzwań, które wymagają stałej pracy z osobą szukającą mojego wsparcia.

Dlatego też każdego klienta staram się dokładnie wysłuchać, abyśmy mogli wspólnie osiągnąć zamierzone cele.

Pamiętaj, że to musi być nasza wspólna pracy i ja bez Ciebie nic nie osiągnę. Musimy uwierzyć, że razem damy radę i odniesiemy sukces.

U mnie nie tylko dostaniesz jadłospis, przede wszystkim dostaniesz duże wsparcie. Nie tylko powiem Ci co jeść, dam Ci również wskazówki jak ćwiczyć, by osiągnąć zamierzone efekty. Specjalizuję się w prowadzeniu osób z nadwagą i niedowagą, opracowuję diety dla osób chorych, szczególnie cierpiących na choroby takie jak nadciśnienie, hashimoto, celiakia, insulinooporność, choroby jelitowe, nietolerancje pokarmowe. Zapraszam również sportowców. Dieta sportowca jest bardzo ważna, ponieważ pozwala zwiększyć jego możliwości oraz szybciej zregenerować organizm po intensywnym wysiłku fizycznym.  Dla mnie dieta jest nieodzownym elementem mojego życia, ponieważ sama aktywnie uprawiam sport.

Każdego dnia doskonalę się i poszukuję nowych metod działania, aby sprostać nawet tym najtrudniejszym przypadkom. Do tej pory uczestniczyłam w wielu kursach i warsztatach. Wszystko po to, by jeszcze bardziej poszerzyć swoją wiedzę z zakresu dietetyki i sprawić, by każdy kto skorzysta z mojej usługi poczuł się wyjątkowy.


Oferuje pomoc

  • otyłość
  • alergia pokarmowa
  • choroba Hashimoto
  • nadwaga
  • nadciśnienie tetnicze
  • celiaklia
  • zaburzenia odżwiania
  • problemy skórne

 

 

CENNIK

Konsultacja dietetyczna + jadłospis 14 dni 200 zł
Konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta) od 50 zł
Poradnictwo dietetyczne 100 zł
Dieta dla dzieci 150 zł
Poradnictwo żywieniowe 100 zł
Analiza składu ciała 50 zł

NAJLEPSZY ZESPÓŁ

LEKARZY I SPECJALISTÓW

do swojej dyspozycji posiadamy
świetnie wyposażone
gabinety i najlepszy sprzęt

NAJNOWSZEAKTUALNOŚCI

BADANIE EMG - ELEKTROMIOGRAFIA W MEDYKU!

Badanie EMG (elektromiografia) to metoda pozwalająca na ocenę funkcji mięśni. Okazuje się przydatna w diagnozowaniu wielu chorób o podłożu neurologicznym. Dzięki niej dowiemy się, w jakim miejscu zlokalizowane są patologie oraz sprawdzimy, jaki mają charakter. 

Czytaj więcej

MEZOTERAPIA KOLAGENOWA W MEDYKU!!

Naturalna i całkowicie bezpieczna metoda w walce z bólami kręgosłupa!

 

Czytaj więcej

FALA UDERZENIOWA W MEDYKU!!

TERAPIA FALĄ UDERZENIOWĄ jest nieinwazyjnym nowoczesnym rozwiązaniem pozwalającym na leczenie przewlekłego bólu występującego w układzie mięśniowo-szkieletowym.

Czytaj więcej

ZOBACZ WSZYSTKIE