Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij

Centrum Medyczne Medyk

Poradnia endokrynologiczna

Poradnia enokrynologiczna

dr n.med. Małgorzata Syrenicz

Zajmuje się problemami endokrynologicznymi zarówno wieku rozwojowego jak i osób dorosłych!

Studia medyczne ukończyła w 1985 r. w Szczecinie. W 1987 r. rozpoczęła pracę na etacie naukowo-dydaktycznym na Pomorskiej Akademii Medycznej, obecnie Pomorskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie nadal pracuję. Ma specjalizację I° i II° z chorób dzieci i od 2002r. specjalizację II° z endokrynologii. Ma tytuł naukowy doktora nauk medycznych. Przyjmuje w Przyklinicznej Specjalistycznej Poradni dla Dzieci i Młodzieży przy SPSK1 na ul. Unii Lubelskiej, w Przychodni Endokrynologicznej przy SPSK 2 na ul. Powstańców Wielkopolskich i w Przychodni Endokrynologicznej w Choszcznie oraz w Centrum Medycznym Medyk w Gorzowie Wielkopolskim.

ZOBACZ WIĘCEJ

NAJLEPSZY ZESPÓŁ

LEKARZY I SPECJALISTÓW

do swojej dyspozycji posiadamy
świetnie wyposażone
gabinety i najlepszy sprzęt

NAJNOWSZEAKTUALNOŚCI

BADANIE EMG - ELEKTROMIOGRAFIA W MEDYKU!

Badanie EMG (elektromiografia) to metoda pozwalająca na ocenę funkcji mięśni. Okazuje się przydatna w diagnozowaniu wielu chorób o podłożu neurologicznym. Dzięki niej dowiemy się, w jakim miejscu zlokalizowane są patologie oraz sprawdzimy, jaki mają charakter. 

Czytaj więcej

MEZOTERAPIA KOLAGENOWA W MEDYKU!!

Naturalna i całkowicie bezpieczna metoda w walce z bólami kręgosłupa!

 

Czytaj więcej

FALA UDERZENIOWA W MEDYKU!!

TERAPIA FALĄ UDERZENIOWĄ jest nieinwazyjnym nowoczesnym rozwiązaniem pozwalającym na leczenie przewlekłego bólu występującego w układzie mięśniowo-szkieletowym.

Czytaj więcej

ZOBACZ WSZYSTKIE