Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij

Centrum Medyczne Medyk

Poradnia dermatologiczna

Poradnia Dermatologiczna

dr Zofia Polakowska

W 2012 r. ukończyłam Gdański Uniwersytet Medyczny z wyróżnieniem, a następnie odbyłam staż podyplomowy w Szpitalu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Gdańsku. W 2014r. uzyskując jeden z najwyższych wyników Lekarskiego Egzaminu Państwowego rozpoczęłam specjalizację w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Dermatologiczna

lek.med. Joanna Wiśniewska

Jest absolwentką  Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej  w Szczecinie, który
ukończyła z wyróżnieniem w 2007 roku. 

Staż specjalizacyjny w Klinice Chorób Skórnychi Wenerycznych PUM odbyła w latach 2009-2015 w trakcie którego prowadziła zajęcia dydaktyczne ze studentami Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.    Jest autorem i współautorem publikacji oraz prac badawczych, które prezentowane były  podczas zjazdów i konferencji naukowych. 

Tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii uzyskała z wyróżnieniem w 2016 r.

ZOBACZ WIĘCEJ

NAJLEPSZY ZESPÓŁ

LEKARZY I SPECJALISTÓW

do swojej dyspozycji posiadamy
świetnie wyposażone
gabinety i najlepszy sprzęt

NAJNOWSZEAKTUALNOŚCI

BADANIE EMG - ELEKTROMIOGRAFIA W MEDYKU!

Badanie EMG (elektromiografia) to metoda pozwalająca na ocenę funkcji mięśni. Okazuje się przydatna w diagnozowaniu wielu chorób o podłożu neurologicznym. Dzięki niej dowiemy się, w jakim miejscu zlokalizowane są patologie oraz sprawdzimy, jaki mają charakter. 

Czytaj więcej

MEZOTERAPIA KOLAGENOWA W MEDYKU!!

Naturalna i całkowicie bezpieczna metoda w walce z bólami kręgosłupa!

 

Czytaj więcej

FALA UDERZENIOWA W MEDYKU!!

TERAPIA FALĄ UDERZENIOWĄ jest nieinwazyjnym nowoczesnym rozwiązaniem pozwalającym na leczenie przewlekłego bólu występującego w układzie mięśniowo-szkieletowym.

Czytaj więcej

ZOBACZ WSZYSTKIE