Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij

Centrum Medyczne Medyk

Psycholog

Poradnia Psychologiczna

mgr Joanna Godziejewska

Magister psychologii ze specjalnością kliniczną, absolwentka Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Poznaniu. Prowadzi terapię oraz konsultacje dla dorosłych, młodzieży i dzieci. W pracy klinicznej łączy nurty psychoterapeutyczne, aby dobrać trafną metodę terapeutyczną do konkretnego człowieka.

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Psychologiczna

mgr Danuta Bethke

Psycholog, psycholog rozwojowy, absolwent SWPS w Poznaniu. Specjalizuję się w wspieraniu rozwoju osobistego i zawodowego, a także w terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniach oraz terapii schematów. Praca moja odbywa się poprzez rozmowę, zadawanie odpowiednich pytań, na słuchaniu. Główną techniką którą stosuję jest terapia skoncentrowana na rozwiązaniach.

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Psychologiczna

mgr Marta Popowczak

Psycholog, terapeuta, pedagog, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. 
 
Swoją pracę zawodową rozpoczęłam w 2010 roku. Jestem psychologiem w szkole podstawowej oraz certyfikowanym realizatorem programu Szkoła dla Rodziców i Wychowawców. 
 
W relacji z pacjentem/klientem jestem życzliwa, nie oceniam, zawsze kieruję się zasadami Kodeksu Etyczno - Zawodowego Psychologa. 
ZOBACZ WIĘCEJ

NALEPSZY ZESPÓŁ

LEKARZY I SPECJALISTÓW

do swojej dyspozycji posiadamy
świetnie wyposażone
gabinety i najlepszy sprzęt

NAJNOWSZEAKTUALNOŚCI

MEZOTERAPIA KOLAGENOWA W MEDYKU!!

Naturalna i całkowicie bezpieczna metoda w walce z bólami kręgosłupa!

 

Czytaj więcej

LASER WYSOKOENERGETYCZNY W MEDYKU!!

Nowa,  całkowicie bezpieczna i bezinwazyjna metoda do przeprowadzania zabiegów leczniczych!

 

Czytaj więcej

FALA UDERZENIOWA W MEDYKU!!

TERAPIA FALĄ UDERZENIOWĄ jest nieinwazyjnym nowoczesnym rozwiązaniem pozwalającym na leczenie przewlekłego bólu występującego w układzie mięśniowo-szkieletowym.

Czytaj więcej

ZOBACZ WSZYSTKIE