Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij

Centrum Medyczne Medyk

Ortopedia

Poradnia Ortopedyczna

Dr Marcin Kapturski

Przez wiele lat pracowałem jako specjalista Ortopedii na Oddziale Ortopedii i Traumatologii w Wojewódzkim Szpitalu w Gorzowie Wlkp. Obecnie pracuje jako Starszy Asystent w centrum Ortopedii - LORO - Lubuski Ośrodek Rehabilitacyjno-Ortopedyczny - w Świebodzinie Dodatkowo jestem konsultantem z zakresie urazów i ortopedii w sieci szpitali - Nowy Szpital w woj. lubuskim.

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Ortopedyczna

Dr Jędrzej Przygodzki

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Obecnie posiadam tytuł specjalisty w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Na co dzień pracuję w Lubuskim Centrum Ortopedii w Świebodzinie gdzie przeprowadzam specjalistyczne zabiegi operacyjne. Zajmuję się profilaktyką oraz kompleksowym leczeniem zmian urazowych, chorób zwyrodnieniowych i zmian przeciążeniowych w obrębie stawów kończyn dolnych, górnych oraz kręgosłupa.

ZOBACZ WIĘCEJ

Poradnia Ortopedyczna

Dr Patryk Kowalski

Na co dzień pracuje w Lubuskim Centrum Ortopedii w Świebodzinie, gdzie zajmuje się kompleksowym leczeniem pacjentów ze schorzeniami ortopedycznymi. 


Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Pracę zawodową rozpoczął stażem specjalizacyjnym z ortopedii. W 2018 roku uzyskał specjalizację w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. 

Głównym zainteresowaniem zawodowym Doktora Patryka Kowalskiego jest chirurgia ręki. Pierwotne leczenie zachowawcze i operacyjne urazów kończyny górnej, w tym złamania, uszkodzenia ścięgien i nerwów, chirurgia rekonstrukcyjna następstw urazów oraz chirurgia mało inwazyjna z wykorzystaniem artroskopii stawów. Wykonuje również operacje endoprotezoplastyki stawów.

ZOBACZ WIĘCEJ

NALEPSZY ZESPÓŁ

LEKARZY I SPECJALISTÓW

do swojej dyspozycji posiadamy
świetnie wyposażone
gabinety i najlepszy sprzęt

NAJNOWSZEAKTUALNOŚCI

MEZOTERAPIA KOLAGENOWA W MEDYKU!!

Naturalna i całkowicie bezpieczna metoda w walce z bólami kręgosłupa!

 

Czytaj więcej

LASER WYSOKOENERGETYCZNY W MEDYKU!!

Nowa,  całkowicie bezpieczna i bezinwazyjna metoda do przeprowadzania zabiegów leczniczych!

 

Czytaj więcej

FALA UDERZENIOWA W MEDYKU!!

TERAPIA FALĄ UDERZENIOWĄ jest nieinwazyjnym nowoczesnym rozwiązaniem pozwalającym na leczenie przewlekłego bólu występującego w układzie mięśniowo-szkieletowym.

Czytaj więcej

ZOBACZ WSZYSTKIE